| anonim_4396 a întrebat:

Daca slabesc vreo 10 kg intr-un timp scurt fac celulita? Adica o sa mai fac niste exercitii pentru picioare, abdomene + jogging, dar o sa mananc foarte putin si dietetic...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Daca slabesti mult in timp scurt risti sa faci vergeturi. Iti recomand sa slabesti lent pe langa dieta sa faci miscare si daca apar aceste vergeturi atunci foloseste asta http://aloeveraforever.ro/......ing-lotion si acestea vor disparea. Bafta!

| Kristtine a răspuns:

Dacă slăbeşti o să fie bine pentru că o să fii mai suplă şi poţi să te mişti mai bine happy

| Johnny_3797 a răspuns:

Da vei pune celulita.Dar totul depinde de corpul tau si modalitatea in care maninci.Aici deamu trebuie de facut ceva teste si medicul de familie iti va spune mai precis;-)