| ioniiiiiM a întrebat:

Aloe vera este buna pentru tratarea cosurilor? funda si alte metode

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adela_7593 a răspuns:

Este buna si daca nu-ti trec oricum rau nu-ti poate face.Alte metode gasesti foarte usor pe net.Ai grija sa nu folosesti prea multe creme ca-ti pot imbatrani sau ingrasa tenul. Cel mai bine e sa te duci la farmacie si sa-ti iei de acolo. Farmacista o sa stie mai bine ce-ti trebuie.Si nu te da cu mult fond te ten(daca folosesti)ca inrautateste situatia!

6 răspunsuri:
| MindExplode a răspuns:

Buna

Da ea este foarte buna.Iti mai pot recomanda lamiia si mierea.

Cosurile se pot trata si cu crema care hidrateaza pielea adica la mine ajuta...

sunt foarte multe solutii.

Succese!

| Wihaela a răspuns:

Este un remediu natural si bun
uite aici un site care cred ca te va ajuta!
http://www.gradina-online.ro/......A3426.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este perfecta am incercat-o si eu!

| bd a răspuns:

Aloe vera este buna pentru foarte multe probleme dermatologice. pentru cosuri te sfatuiesc sa folosesti Zineryt. il gasesti la naturisti. costa 35 de lei cred si e foarte foarte eficient. seara te dai cu solutia si dimineata nu mai ai cosul.happy

| Evelina_Eva_1984 a răspuns:

Pe mine m-a ajutat sa ma vindec de acnee cateva produse naturale din ulei 100% pur din arbore de ceai-tea tree de la Thursday Plantation. M-ai exact am folosit o spuma naturala de spalat pe fata, o lotiune tonica, o crema hidratanta si un gel medicinal anti-acnee. Rezultatele au fost foarte bune, si le-am recomandat la toate cunostintele mele.

| elly_2578 a răspuns:

Da este buna
dar pot sa-ti treaca cosurile si daca te dai cu pasta de dinti
intreaba si tu la farmacie ca sunt multe creme
dar mai bine lasa-le sa treaca singure
funda?:d