| ct12yuli a întrebat:

Am 1.77 la 14 ani MENTIONEZ ca sunt baiat. VREAU sa stiu daca mai cresc? si daca DA cam ce inaltime as avea...astept raspunsuribig grinbig grin MULTUMESC!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Numai Dumnezeu iti poate spune cat vei mai creste, asta nu e ceva ce se poate controla.

| gogusamsung a răspuns:

Eu am crescut până pe la 16-17 ani, dar crede-mă că nu e rău să fii înalt (fie vorba între noi, fetelor le place rău laughing

| medyth a răspuns:

Da o sa mai cresti normal cam la 1 82

| anon2367534564396 a răspuns:

Eu la 13 ani am 1. 73. big grin
Dar eu fac inot.whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"1. 77 la 14" esti destul de inalt, oricum mai ai timp de crescut destul.Cat o sa cresti depinde si de ce sporturi faci, cresti mai mult daca practici basket, volei, hanbal.

| ct12yuli explică:

Fac Fotbal de performanta.big grin PE postul PORTAR