| Gandacelu a întrebat:

Am 12 ani si 1.70, cate kg trebuie sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Delisha_4359 a răspuns:

Cred ca 60 d kg e mult prea mult pentru 12 ani
eu cred ca 50-55

bye :*

16 răspunsuri:
| Laminin a răspuns:

Hei!
In jur de 60 de kilograme happy
Gbu :]

| Oxanna a răspuns:

60-65winking take care

| fluturas a răspuns:

60 kg

| ghkjghk a răspuns:

Daca ai 1. 70 trebuie` sa ai 60. pentru ca greutatea trebuie sa fie mai mica cu 10 decat inaltimeawinking funda?

| Andreea_1745 a răspuns:

Maxim 60 kg.

| Beatrice a răspuns:

Lol, stai linistita.si eu am 13 si am 1. 75 oh go on

| bestialu96 a răspuns:

1. 70 la 12 ANI:O:O?
Lool cred ca ma bateai daca te enervam

| celmaitare a răspuns:

Vai ce tare ca esti inalta.si eu mi-as fi dorit sa fiu mai inalta dar asta e. cred ca normal ar fi sa ai 60 de kg, dar cateva kg in plus sau in minus nu conteaza prea mult, importat e sa manaci sanatos si sa faci si putina miscarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greutate normala: Intre 70 si 50 kg; Greutate ideala:60kgwinking

| alexxx a răspuns:

Răspuns utilizator avertizat
| danutza_1942 a răspuns:

60kg

| yumi_1689 a răspuns:

La 12 ani 1. 70 nu e prea mult si ma plangeam eu ca is inalta probabil nu te simti bine in pielea ta find asa inalta majoritatea fetelor de varsta ta is pitice laughing dar revenind la inttrebarea ta... ideea e sa nu depasesti 55 de kg pentru ca la inalte ca noi nu le sta bine grase sper ca am fost de folos :*

| andytuu a răspuns:

La 12 ani ai 1, 70? eu am 18 ani si daca am 1. 70laughing