| george_3250 a întrebat:

Am 12 ani si de vreo doua zile ma doare sub coasta stanga. Cear putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bistriteanul a răspuns:

Nimeni nu poate sti ce ar putea fi! Daca spui ca te doare de cateva zile in partea stanga a coastelor, cel mai bine e sa mergi la un doctor si sa te consulte sau sa faci un set de radiografii!

2 răspunsuri:
| ToxicGirl a răspuns:

Pai poate te doare splina... daca faci efort prea mare te doare.si asta inseamna ca trebuie sa stai linistit o perioada si sa nu te fortezi happy

| Bezea a răspuns:

Cred ca e din cauza ca lipsesc celelalte coaste.