| Reyyes a întrebat:

De cateva zile ma doare sub coasta stanga. Ce as putea sa facpana sa ajung la un medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Incearca sa iti dai cu lioton gel, sau sa iti faci niste frectii cu spirt iar daca durerea nu dispare in cateva zile du-te la medic, ai grija sa nu faci efort mare sau sa te lovesti in zona aia

2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ala e stomacul, du-te la medic sa vezi ce ai, sunt mai multe variante (de la ce ai mancat, aciditate mare, o usoara gastrita etc)

| Reyyes explică:

Multumesc nu era pentru mine, era pentru mama mea. Va Multumesc