| Dragoselgwns a întrebat:

Am 13 si din toata clasa toti baieti au cosuri in afara de mine si de un baiat. Sunt la pubertate mi-a iesit mustata si parul pubian. Oare o sa mostenesc pe cineva care nu a avut cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Considera-te fericit!

| Coco_3708 a răspuns:

Bucurate ca nu ai cosuri... inseamna ca ai un ten foarte curat si foarte sanatos iar mai tarziu fetele vor aprecia asta la tinewinking

| DamaAzu a răspuns:

Nu e nicio problema...sa sti ca la varsta ta nu toata lumea are cosuri(acnee)la unele persoane chiar nu le apar...nu e nimic care sa te sperie, si sa stii ca fetelor le plac mai mult baietii fara cosuri(asta ca sa te incurajez asa un picbig grin) Funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa ai cosuri?laughing
Zii mersi ca n-ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate.

| imyourdestiny2 a răspuns:

De acord cu ala d jostongue
bine ca n`ai cosuri

| Donytzu_1698 a răspuns:

Nu neaparat. Este posibil ca organismul tau sa resimta mai usor problema cosurilor. Este adevarat ca acneea este foarte raspandita in randul adolescentilor, dar nu ii afecteaza pe toti.
Sau la tine inca nu s-a manifestat dar nu cred ca e cazul sa te intrebi daca ai mostenit pe cineva fara cosuri, in general asa ceva nu se mosteneste.

| ZeRo_1970 a răspuns:

Mai bine fi fericit ca nu ai cosuri!