| Alex_2205 a întrebat:

Am 14 ani 72Kg si 1, 82 exista riscuri daca ma apuc de culturism si iau si proteine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OSCARtoons a răspuns:

Nu exista nici un risc dar sa te duci la sala regulat si sa nu iei proteine in exces

1 răspuns:
| CristianM a răspuns:

@mihai, proteinele in exces nu au ce rau sa iti faca decat ca arunci banii la wc si faci o diaree de toata frumusetea.
@alex, nu sunt riscuri daca te apuci de culturism decat daca ridici greutati prea mari decat suporta corpul tau si daca pui greutati pe spate-coloana.