| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si am folosit 1 data in seara asta o crema anticelulitica de la nivea my silhouette. Credeti ca pot pati ceva?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu patesti nimic, e doar o crema.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu. Incearca sa nu folosesti decat daca este cu adevarat nevoie.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stai linistitawinking
Nu ai ce sa patestikiss

| madalinutza a răspuns:

Si eu am vazut crema la un magazinhee hee
nu cred ca poti pati ceva
dar nu e bine sa folosesti asa de repedehappy

| octavianpas a răspuns:

De obicei aceste produse se folosesc dupa 18-19 ani cand te cam opresti din crestere.

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Parerea mea e ca nu ai ce sa patesti. Dar la varsta asta nu prea cred ca ai celulita pentru a folosi asemenea produse

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai ce sa patesti. e chiar bine ca incerci sa previihappy

| AlexiaB a răspuns:

Pai depinde de corpul fiecaruia.happy
Ca la unele persoane pot sa le apara bubite sau intoxicatii, la alte persoane nu.happy

| cata92 a răspuns:

De preferinta ar fi sa lasi crema anticelulita si sa te duci la o sala de fitness pentru a-ti defini corpul.