| OupS a întrebat:

Am 14 ani si timp de 2 ani de zile mam masturbat zilnic si dupa ce nu mam masturbat vreo 2 saptamani nu prea mi se mai scoala penisul.
De ce?
Si niste retete sau fructe. legume sa mi se scoale mai des.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu te mai masturba o saptamana si o sa ti se scoale... copil bolnav

| naitreaba a răspuns:

rolling on the floor)))) Omg omg omg omg MOR rolling on the floor))

| InesIlinca90 a răspuns:

Bun.In primul rand "Buna!" si in al II-lea rand acea "sculare" se numeste erectie.

Ideea e ca abia ai 14 ani, esti la pubertate.Pentru ce vrei o erectie? Ai momente de intimitate cu fetele si nu ti "se ridica" instrumentul? Nu are nici o legatura masturbatul cu erectia.Eu zic sa te mai documentezi in privinta organului tau sexual si cum se manifesta.

| LoyCE000 a răspuns (pentru InesIlinca90):

Mai bine si l-ar lovi cu un ciocanel sa vada daca are reflexelaughing.

| InesIlinca90 a răspuns (pentru LoyCE000):

rolling on the floorhai maaa.Se mai intampla. E mic, nu stie exact ce e cu el...Mai bine l-ar intreba pe tatal sau... laughing))

| tituspullo a răspuns (pentru LoyCE000):

laughing))))))))))))))))))==rolling on the floor))))am ras tare la raspunsul tau

| LoyCE000 a răspuns:

Hmm, e clar, suferi de prostie acuta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoyCE000):

laughing) Ce direct il lovesti laughing.

| janbarosanu95 a răspuns:

Ia viagralaughing