| basdweqw a întrebat:

Am 15 ani 1.67m si injur de vreo 50kg baiat, este bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ElleAhx a răspuns:

Dupa parerea mea esti putin cam slab. Nu ar strica sa mai pui putine kilograme si eventual sa incerci sa practici diferite sporturi sau sa mergi la sala.

1 răspuns:
| CoquineNoire a răspuns:

Pai tu esti cat mine, eu care is muiere in toata firea?
normal ca nu e bine, trebuie sa ai vreo 40 kg la varsta ta.