| eprubetă a întrebat:

La 1.67m este bine sa am 42 de km?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
15 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

42Km esti cam multa laughing

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Aș mai pune vreo 7-8 kg în plus.
Apropo, cred că te refereai la kg.hee hee

| Eღilia62 a răspuns:

42 de km de autostrada sau ce? Oricum, ar trebui sa te mai ingrasi, dar depinde de varsta ta.

| BNSAV a răspuns:

42 de kiloGRAME sau 42 de kiloMETRI? laughing
Oricum, eu am 1.70 inaltime si 55 de kg.
Nu ai nimic la greutatea ta.Totul depinde de tine.winking

| Bybanu a răspuns:

Ce sa ai?

| Bogdanux a răspuns:

Muica, daca ai atata...cum de nu te-am vazut pana acum?

| Nu a răspuns:

Cam mult. Treci de stratosfera.

| butterflyeffect0000 a răspuns:

Sincer esti prea slab/a.
In mod normal trebuia sa ai cam 50 kg cel putin.Dar bafta la mancat legume!winking

| AndreeaCrys a răspuns:

La inaltimea care o ai eu spun ca nu ar fi normal...consulta un nutritionist big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

46 de km? :O:O:O wtf esti cam inalta. laughing glumeam. nu prea tongue esti cam slabuta

| Justdreams a răspuns:

Cum sa ai kmlaughingrolling on the floor

| adriana_3818 a răspuns:

Cam slaba...crd ca 12-13 km in plus n-ar strica...

| adriana_3818 a răspuns:

Kg,pardonhee hee

| kzn00b a răspuns:

Mai baga pe tine rolling on the floor si eu is slab. da nici ca tine, am 1.78 si 58 kg

| Andreeaa29 a răspuns:

Buna:*! Eu zic sa te mai ingrasi...eu am 1.65 si 53 de kg. acum 2 luni am fost la doctor.si a zis ca am greutatea ideala si sunt destul de dezvoltata la varsta meahappy.1.67 ...cam 55 de kg daca ai e foarte binee.bafta:*