| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani, 45, 1 Kg, 1, 60 cm, sunt sportiva, bust 74, talie 61, fund 84. Sunt grasa? Am un bust mare? De la cati cm este un bust mare? Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești ok.

| Xpressurself a răspuns:

Cand incepe sa te doara spatele de la greutate happy

| CristinaSNC a răspuns:

Parerea mea este ca la 15 ani esti perfecta! happy

| AlexAleex a răspuns:

Esti OK.

| WarriorCat a răspuns:

Esti foarte OK.

| Victorita15 a răspuns:

Hei, cel mai important e sa fii tu multumita de felul in care aratiwinking Nu conteaza parametrii sau parerile celorlalti. Daca te simti tu bine in pielea ta, daca esti multumita de felul in care arati, restul nu conteaza! Daca sunt mici defecte care nu-ti convin, lucreaza asupra lor si incearca sa-ti atingi idealul happy

| Muhibbi a răspuns:

Poate am avut impresia asta pentru ca sunt baiat, dar iti pot spune ca mi s-a parut prima oara ca esti prea slaba. Dupa am citit tot si am zis ca esti in regula, nu te ingrijora. happy

| Zambilicii12 a răspuns:

Esti OK! happy