| Lost Angel a întrebat:

Am 14 ani si 1.65. Ce parere aveti despre marimite 93-72-95(bust, talie, fund)? Si stiti anumite metode pentru a-mi subtia coapsele si gambele? mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| teonamaria a răspuns:

Da.mult sport! gasesti pe net filmuletze exact pentru ce vrei tu.sunt eficiente.si incearca sa renunti la bauturi acidulate, in special cola.merge!

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Esti putin mai plinuta.

| melissa_3397 a răspuns:

Cam dezvoltata parcathinking

| ILikeToKnow a răspuns:

Poti sa faci sport...Nu-mi dau cu parerea, ma gandesc ca ai oglinda sa vezi si tu cum aratiwinking