| kagome_8372 a întrebat:

Am 15 ani. Si am parul slab, moale si rar. Lungimea lui depaseste putin umerii. As vrea sa imi fac breton, dar nu stiu cu ce stil de breton mi-ar sta mai bine. Ceva idei?

Multumesc! love struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| piciuk a răspuns:

Depinde de forma fetei tale. daca ai fata lunga, poti sa iti faci breton, dar daca ai fata ovala si esti si grasuta la fata, nu ti-as recomanda sa iti faci breton.parerea mea e ca nu ti-ar veni bine cu breton, tocmai pentru ca ai parul moale si rar, o sa iti iasa un breton subtire, daca tot insisti, ai putea sa iti faci breton pe o parte.

| moniiq a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine si cu breton intr-o parte.thinking eu asa il am

| CrazyFrog a răspuns:

Daca il ai moale este foarte bine, daca iti faci masca pentru par( cu un galbenus de ou si doua lingurilte de ulei de masline, amestecate bine si intinse pe par timp de 15 minute, face minuni ) o data pe saptamana atunci ti se va face mai tare, pentru ca e rar incearca sa mergi la un medic happy