| Pufylykiii a întrebat:

Sall :p! am parul scurth si acum incep sa lucrez la breton ceva stil emo big grin dar daca il las sa stea cum vrea el arata naspa daca puteti sa imi dati si mie niste idei cum as putea sa il fac ( eu il kiufulesc putin big grin ) as fi rec big grin mersi :p

Răspuns Câştigător
| Raphael a răspuns:

Pufylyky... Asta-i un nume tare! Si elaborat... Cred ca esti foarte mindru de el. In legatura cu tunsoarea: alexush are dreptate, dar cred ca stropit cu putina IPERITA la sfirsit ar sta beton. Sau la fel de bine cu KCN. Mai intreaba si-ai sa vezi.

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Ce faci ma pe aici rolling on the floor?

| alexush a răspuns:

Emo frate.par dtrept.pe ochi.lung.un pircing in buza.machiat cu negru.asta e stilu adevarat.nu ciufulit.:X

| RockStar a răspuns:

Bro ai face bine sa iti lasi parul lung. :] si dupa aceea sa ti`l indrepti happy. xD... si bretonul ti`l lasi lung si ti`l pui intr-o parte xD... :]. laughing.