| ionut123a a întrebat:

Am 15 ani si penisul meu are 16 cm(in erectie). Atunci cand ma masturbez si penisul meu este in erectie, nu vad decat o mica parte din "cap", restul fiind acoperit de piele. Nu pot sa trag piele de pe cap mai jos fiindca este foarte dureros. Totodata as vrea sa mai spun si ca, atunci cand ejaculez, sperma mea nu iese afara împroşcand (rar se intampla asta), ci iese foarte usor. Ma poate ajuta si pe mine cu un raspuns la aceste intrebari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ti s-a rupt acea ata de aia nu o belesti bine.

| Kazimir a răspuns:

Nu te putem ajuta deoarece nu ai pus nicio intrebare ci ne-ai povestit doar...

| Roby_Ladar_1999 a răspuns:

Frate nu te speria eu am avut fimoza de mic am facu operaie si acum este totul bine ...si pielita ti se va rupe cand te dezvirginezi!

| Ciberpunk a răspuns:

Stai linistit.Acea ata ti se va rupe atunci cand te vei dezvirgina...si eu am 15 ani si penisul de 16 - 16, 5 cm in erectie. Sia asta depinde si cat de des te masturbezi. Eu ma masturbez de 2 ori pe saptamana, si acea ata mi s-a rupt la primul act sexual, deci, totul e ok.Si treaba cu sperma...nu conteaza cum iese(important e ca iese)
Sper ca te-am ajutatwinking

| Zoro11 a răspuns:

Sincer sunt si alte lucruri poate e ce a zis Misogin poate e si boala aia...cum se numea.fimoza parca. daca te doar din ce in ce mai tare de ex cand urinezi si alte din astea inseamna ca asta ewinking. asta se rezolva prin mers la spitalbig grinam avut-o si eu si asa mi s-a intamplatsad

| ionut123a explică:

Nu cred ca are cum sa mi se rupa acea ata cand ma masturbez. Din cate am vazut, este lipita de cap. Este ceva in neregula?