| BlaBlaBla098 a întrebat:

Am 16 ani sunt baiat si de cateva zile a început sa ma doara sfarcul drept.Parca e putin umflat pentru ca simt ca e ceva acolo care ma inteapa uneori.E mai mare cel drept ca stangul. Ce ar putea fi?

Nu ma luati la misto

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Teo29 a răspuns:

Fa-ti o ecografie la un medic priceput sa vezi ce ai.

Nu cred ca e nimic grav, dar pentru linistea si precautia ta, merita sa verifici aceasta chestiune cu un medic, nu pe TPU...