| GunnBossRO a întrebat:

Buna seara, implinesc 14 ani peste o saptamana, baiat si am o problema, la pectoralul drept, mai exact la sfarcul drept e putin umflat, parca as avea ceva dedesubt, puteti sa-mi spuneti daca trebuie sa ma duc la doctor sau este pubertatea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pubertatea, stai calm. Si eu am avut asa ceva citiva ani buni. A disparut pur si simplu pe la 18-20 de ani.

| GunnBossRO explică (pentru GabiDumitrescu):

Mersi

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru GunnBossRO):

Pentru linistea ta, poti sa discuti si cu medicul de familie despre asta.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Decât să te iei după noi (bieți absolvenți de gimnaziu), mai bine fă o vizită la medic

| GunnBossRO explică:

Implinesc varsta de 14 ani, imi cer scuze pentru greseala din anunt.