| DenisBoss69 a întrebat:

Am 18 ani si nu mi se scoala.Ma puteti ajuta? Dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai rabdare pana la 25 de ani o sa se maturizeze penisul si o sa ai erectie, datorita stresului oboselii nu ai erectie, dar se va rezolva fara pastile daca se regleaza ritmul tau de viata stresul sa te odihnesti sa te alimentezi corect.

| Violleta2022 a răspuns:

Ia pauze lungi de la masturbare si pornografie si incet-incet se ridica si nivelul.

| LordCristobal a răspuns:

Ești sigur? E cam imposibil sa nu se scoale.Bine și eu am fost odată la o fata și nu mi s-a sculat din cauza emoțiilor dar când sunt acasă și mă gândesc la prostii înainte să adorm se face tun.
Bine, nu trebuie să îți faci griji că nu se scoală.O sa vina momentul și pentru domnul colonel.

| Vasile2003 a răspuns:

Dacă problema asta e una izolată, adică ți se întâmplă din când în când, nu e ceva de speriat ...adică probabil totul pornește de la mintea ta și se rezolvă prin simplul fapt de a nu te gândi la asta și a te bucura de viață. Dacă lucrul ăsta se întâmplă din cauza unui exces de masturbare și filme pentru adulți poți pur și simplu să faci o mică pauză și vei vedea că totul va fi bine. Dar dacă problema ta nu e una izolată, ci o ai de ceva timp cel mai indicat ar fi să consulți un urolog, iar acesta te va consulta și te va ajuta în rezolvarea problemei. Succes!

| BobocNicolas1995 a răspuns:

Fa o pauza de la?!