| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani, sunt baiat si am 1.72 m inaltime. Este posibil sa mai cresc in inaltime? Mama mea are in jur de 1.65, iar tatal meu cam 1.70, insa fratele mai mare cu 5 ani a ajuns la inaltimea de 1.82. Eu as vrea sa ajung tot cam pe la 1. 80-1.82. Tin sa mentionez ca in ultimii 2 ani am cam lenevit. Nu am mai jucat fotbal cum jucam cand eram mic si multe altele. Ar fi bine sa ma apuc de sport?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LollyPoop a răspuns:

Da daca chiar vrei sa mai cresti in inaltime ar fi bine sa te apuci de.inot:d.Funditapuppy dog eyes?

| MaGicElEmEnt a răspuns:

Eu am 12 ani si am 1.73 m inaltime laughinglaughing