| pysycutzatha a întrebat:

Am 20 de ani 1.54 si 45 de kilograme si vreau sa mai slabesc. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Nu stiu, cu facebook-ul vin si parerile. laughing

| RAY a răspuns:

Parerea mea este ca esti perfecta la inaltimea si kg tale, sport, fructe, proteine

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ai greutate NORMALĂ; iar greutatea ta IDEALĂ ar trebui să fie de 52, 4 kg - vezi linkul :
http://www.dietetik.ro/......calculator

Deci, ai cu vreo 7-8 kg SUB greutatea IDEALĂ; aşa că, NU mai trebuie să slăbeşti DELOC!

Toate cele bune.

| ChiarEu2 a răspuns:

Inseamna ca esti batuta in cap! Mie mi se pare buna greutatea pentru inaltimea ta! Exact asa e si sora mea si arata bine!

| Jolenne a răspuns:

Și întrebarea este?

| pysycutzatha explică:

Pentru mine 45 de kilograme mi se pare mult acum o luna ajunseseram la 42 de kilograme inca sunt grasa vreau sa slabesc