| Lorenada a întrebat:

Salut, vreau si eu sa slabesc 20 kilograme pina in iulie, ceva diete daca se poate...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Ceai verde fara zahar, un litru pe zi. Efect garantat!

| DozaDeVise a răspuns:

Uite'te aici;)
http://dieta.romedic.ro/

totusi in primul rand sa nu te infometezi si incearca sa mananci sanatos :)...si bea apa [nu neaparat 2l.dar cantareshte'te si la fiecare kg 0.05 l :)...adica la 40 de kg 2l ]

| krysstal a răspuns:

Eeee diete...trebuie sa mananci normal 2 sau 3 mese pe zi, numa ai grija sa fie putin ulei, grasimi si sa mananci foarte multe fructe. Sportr trebuie continuu, altfel nu vei reusi cu nici o dieta.App, sa nu cumper nici un fel de pastile, k dai bani degeaba, cauta ceai verde in farmacii

| Remus12 a răspuns:

Sau ti-as recomanda cafeaua verde necofenizata sau nu stiu cum era era la o reclama si cu aia poti slabi crede-ma un prieten chiar a facut asta si i-a dat rezultate bune