| anonim_4396 a întrebat:

Am 20 de ani si am o problema cu penisul.
Este ceva normal sa am penisul curbat in jos cand este in erectie?
Si nu, nu ma doare deloc cand intra in erectie.
Penisul meu sta cam asa _)_ (punanduma pe pat pe spate), am cam 15-16 cm lungime si 3 degete grosime in erectie.
S-ar putea sa ma afecteze in timpul actului sexual cu partenera?
Nu cred ca as putea sa o penetrez daca am penisul curbat deoarece nu pot sa o indrept. si daca ea s-ar lasa pe penis...
(Am frica asta, n-am avut nici o relatie pana acum sad )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uite aici articole care te-ar putea lamurii in cazul tau:

https://www.google.com.au/......tps?/webhp

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic, stai linistit. Multi barbati au penisul curbat.

| ShREKT a răspuns:

Nu cred ca afecteaza, am 15 ani si il am tot asa

| fabyy1998 a răspuns:

Asa il am si eu doar ca eu am 18 ani si il am lung de 18 cm nu cred ca are de ce sa nu poti