| Andrei1680 a întrebat:

De cand ma stiu am penisul curbat in sus si stanga iar cand este in erectie nu-l pot tine deloc in partea dreapta. Ma poate afecta asta cu ceva? Mentionez ca nu am probleme in timpul actului sexual.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent care ar fi forma si/sau aspectul penisului, fiecare barbat reuseste inca chiar din timpul primelor acte sexuale intretinute, sa descopere care este pozitia optima si adecvata prin care reuseste sa penetreze eficient partenerele de sex. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce mai intrebi daca te poate afecta daca spui ca nu ai probleme cu actul sexual?

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu te deranjeaza cand faci sex cu prietena, de ce iti faci probleme?

| DanyDav a răspuns:

Nu te afecteaza cu nimic, importan sa fie suficient de lung gros si jucausi, in rest doar chef de sex sa aveti voi.

| antiqque a răspuns:

Majoritatea il avem curbat mai mult sau mai putin, cat timp nu ai probleme in timpul actului sexual da-i bice happy

| Vasy2112 a răspuns:

Stai linistit, nu esti singurul, cat timp merge treaba nu ai nici o problema!