| camyele a întrebat:

Am 22 de ani si de o saptamana nu prea ma simt bine ametesc asa din senin si nici nu prea am pofta de mancare! Ce poate fi vreo cadere de calciu!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| machupicchu a răspuns:

Fara un control general complet si poate si de specialitate, nu ai sa stii sigur niciodata. Simptomele descrise sunt comune f.multor afectiuni... Numai la medic...

| BUBULINA a răspuns:

Poate sa fie si o anemie, dar la caldurile astea e si normal sa nu ai pofta de mancare si sa ametesti, mai bine iti faci niste analize
de cat sa stai asa cu grija
sanatatea este ceea mai importanta

| maryana5 a răspuns:

Incearca sa mananci...pe strada ai putea sa lesini, am vazut cu ochii mei pe cineva worried ...si nu uita sa te hidratezi worried si mai ales sa mergi la medicwinking
sanatate kiss
xoxooo, mary peace sign

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai masurat tensiunea?