| emilia21 a întrebat:

Buna am o intrebare de vreo saptamana am niste dureri de cap cumplite, simt ca tot capul e greu si ametesc cand ma ridic din pat, am luat si vitamine si calciu dar vad ca nu au nici un efect, ce as putea face in situatia asta, la doctor am fost, dar poate gasesc niste remedii naturiste, nu stiu ce sa incerc! Am avut si febra dar nu foarte mare 37.8-38 multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Poate ai nevoie de ochelari
Eu inainte sa port ochelari ma durea foarte tare capu si ameteam si am fost la control la ochi si mi-a dat ochelari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci pe la mine!laughing

| ------------------ a răspuns:

Pentru dureri de cap, bea ceai de urzici (proaspete) 2 si 1/2 ceai repartizat pe parcursul intregi zile.

| ------------------ a răspuns:

Am vrut sa spun 2 si 1/2 ceai litri(adica consumi ceai in loc de apa), poti sa bei si apa daca vrei, nu conteaza

| asdsa a răspuns:

Asta e febrawinking