| karinne94 a întrebat:

Am arsuri in crestetul capului,senzatie de rece la frunte,urechile infundate, dureri de ochi si stari de somn. Poate fii sinuzita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| andreea49 a răspuns:

Da e posibil. Ar trebui sa te protejezi mai mult la frig. Eu am sinuzita, si sunt foarte sensibila la frig (de exemplu, pe vremea asta trebuie sa ma duc cu caciula...). Ar trebui totusi sa iti faci un control.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, mai bine du-te la doctor.

| alex500 a răspuns:

Apasa pe nas si daca te doare, posibil sa fie sinuzita.

| karinne94 explică:

Eu ma tem sa nu fie altceva mai grav..am fost la medicul de familie si mi-a spus ca la 18 ani nu are ce sa fie asa grav ci doar raceala pentru ca umblu fara caciula, gluga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da este posibil sa ai sinuzita.
http://www.sinuzita.com/
Te pup!

| karinne94 explică (pentru alex500):

Da ma doare pentru ca sunt operata de rinoastie deci nu imi pot da seama

| karinne94 explică (pentru karinne94):

Rinoplastie

| alex500 a răspuns (pentru karinne94):

Fugi la doctor, el iti va spune sigur ce ai!

| karinne94 explică (pentru alex500):

O sa ma duc zilele astea.

| onasis1961 a răspuns:

NU! Este o raceala foarte puternica care se manifesta in acest mod.

| Azµre a răspuns:

Cu siguranță poate fi o sinuzită, vezi un medi urgent să nu fie o meningită...