| AAlinaaa a întrebat:

Am auzit ca daca bei dimineata un pahar cu apa simpla sau cu lamaie stoarsa poti slabi.Este adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HeloKity a răspuns:

Da,este adevarat. Si daca vrei sa slabesti, o ligurita pe burta goala de otet de mere si miere iti taie pofta de mancare si te ajuta sa slabesti.

3 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Da, lamaia bauta pe stomacul gol ajuta la slabit!

| Dana211 a răspuns:

Da pentru ca in primul rand iti umple burta si nu mai simti nevoia sa mananci atat de mult. Chestia asta e valabila inainte de orice masa nu numai dimineata

| LionDen a răspuns:

Talpa de bocanc e tampon natural pentru stomac si reduce pofta de mancare. Spor la ros bocanci. Sper ca am fost de ajutor!