| anonim_4396 a întrebat:

Am avut diare acum m-am constipat ma doare stomacu ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Inghite o lingurita de ulei.

| MisterKat a răspuns:

Bea ceai de menta! Merita. La mine isi face efectul! Sanatate!

| Barajag a răspuns:

Ceaiul de crusin este foarte bun, iar la fel si cel de musetel. Laxativele naturale, utilizate de mult in practica medicala, au la baza plante cum ar fi semintele de in sau rubarba.De altfel, poti incerca sa iei o lingurita de tarate inmuiate in apa dimineata si seara sau cate o lingurita de miere.Bafta!

| Alexandra. a răspuns:

Dulceata de coarne face minuni.winking

| BiaJ a răspuns:

Sa iei un furazolidon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am durei de stomac si nu-mi trece ce pot sa fac ce sa iau?

| N.Priceputu' a răspuns:

Fa ce crezi tu ca este mai bine. Oricum, la"DIARE"este simplu:
"""Spanzoara-te"""!