| buldog123456 a întrebat:

Aseara am baut peste masura si azi ma doare stomacu de mor. Ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| puscahoreangaion a răspuns:

I-a un nurofen forte!

2 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

Iti recomand cu toata increderea... sa nu mai bei daca nu sti cat trebuie sa bei!

| buldog123456 explică (pentru michael5813):

Eu am zis ce imi recomandati ca sa nu ma mai doara stomacul...