| justgabriela a întrebat:

Am avut menstruatie de 3 zile iar in ultima zi, seara am avut cateva pete roz deschis pe absorbant. De fel, la sfarsitul menstruatiei aveam secretie maro, nu roz... Care e problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e nicio problema, in ultima zi de menstruatie normal asa vine mai mult sub forma unei secretii maronii

| Latinmoon a răspuns:

Rosu+alb=roz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sangele,cand te misti, se ia pe piele, dar daca te asezi se pune la loc pe tampon, iar acolo pare putin roz pentru ca e o cantitate mai mica.Cat despre secretia maro, daca esti la inceput, cred ca este normal sa fie sangele rosu-maroniu.Incearca sa vorbesti cu mama ta despre asta, sa vezi ce are de spus, pentru ca are mai multa experienta. Sper ca te-am ajutat.

| MentalHolocaust a răspuns:

Daca te ingrijoreaza atat de tare iti sugerez sa vorbesti cu mama ta despre asta sau sa te duci la un medic ginecolog.
Sper ca te-am ajutat tongue