| Kaennox a întrebat:

Am avut o bubita mica, ca un cos pe penis, iar de 2 zile cred ca s-a spart, iar apoi s-a umflat si a inceput sa ma doara. Din prostie, am stors acel cos si mai rau, si acum a crescut la loc, este mare cam cat un bob de mustar sau putin mai mare. Acum sunt in vacanta si nu stiu sa ma duc la medic aici. Este o problema grava?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il lasi asa data viitoare nu-l mai spargi. Va trece singur.

1 răspuns:
| gabrielasielisa a răspuns:

Poate sa fie un mic furung...dar cel mai indicat dupa parerea mea du-te la un medic