| metin2crz a întrebat:

Salut am 13 ani si acum vreo cateva luni mi-a iesit un fel de bubita pe penis. La inceput era mica si nu ma manca si nu ma irita. A stat mult si bine acolo. Dar in utlimele zile a crescut brusc si a inceput sa ma irite destul de tare daca o atingeam. Pana la urma s-a spart dar a iesit sange... e normal asa ceva? PLs ajutati-ma am abia 13 ani si n-am avut nici un soi de contact sexual. Vreau sa stiu mai ales daca e normal sa iasa sange am auzit de problema asta dar la altii iese sebum si nu stiu ce nu sange. pls help

Răspuns Câştigător
| lally_9496 a răspuns:

Oare dc trebuie sa vb asa lumea? nu erai obligat sa raspunzi la intrebare ok? dc ti'ai pierdut vremea ca sa injuri acest copil? oamenii fara educatie...nu iti fa probleme asa cum a zis si acest ''om'' unguent de galbenele, si evident spalaturi cat mai dese

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Du-te la farmacie si ia-ti niste crema de galbenele!

| Rustin a răspuns:

Duten **** mea de gretos.
in fine dati cu unguent de galbenele gasesti la orice farmacie sau trebuie sa ai acasa

| farmaciacatena a răspuns:

Freaco bine cu vasilina o sa-ti treaca.