| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o problema azi ma jucam football si din senin a inceput sa imi bata inima foarte repede si cand zic foarte repede chiar foarte repede l; a inceput bataile inimi erau normale si pe urma brusc au inceput sa bata foarte repede vreau sa mentionez ca nu facusem un efort mare si sunt destul de inregula fizic nu vreau sa contactez doctorul momentan sunt doar curios ce a putut cauza asta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| InvertedDeformity a răspuns:

Este normal sa se intample asa ceva. Daca nu ai practicat acest sport de mult timp, muschii nu sunt antrenati iar iar inima trebuie sa depuna un efort mult mai mare pentru a da elasticitatea necesare muscilor si a face fata situatiei in care esti.

| bogdan_5842 a răspuns:

Cred ca ai buaut energizant inainte si de asta

| Renolz a răspuns:

De asemenea nu sunt un bautor de sucuri si daca beau, beau foarte putin