| nenneta a întrebat:

Am baut un compot ceva cam vechi. Era facut in casa, nu avea nimic care sa arate ca e stricat, doar ca are ceva ani. Credeti ca pot pati ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Dacă a fost ținut în condiții bune si nu a intrat aer in el sau nu a fermecat, nu ai ce păți.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Probabil o mica kkare laughing))