| anonim_4396 a întrebat:

Compotul de visine sau piersici facut in casa este sanatos? adica eu mananc fructele dn compot mai pe fiecare zi.ingrasa? :-)

Răspuns Câştigător
| LaMisto a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Dar din cate tin minte, compotul are si o cantitate mare de zahar. Daca e fara zahar normal ca nu ingrasahappy.Sau in loc de zahar poti folosi zaharinatongue

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bun ca are vitamine dar nici in exces ca poti face diabet de la atata zahar.

| RadXx a răspuns:

Nu angrasa compotul este sanatos daca e facut an casa si facut din visin si piersic acelea sunt fructe deci sunt sanatoasebig grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fructele si tot ceea ce este facut in casa(inclusiv compot sau gem) este foarte sanatos si slabeste.
Unde mai pui ca sunt delicioase?love struck