| lumy4u a întrebat:

am facut un ness cu lapte si miere si am baut jumate dupa care am iesit afara sa cumpar ceva.intre timp catelul meu a baut toata cana :O e bishon de un an. poate pati ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| violetamarcu a răspuns:

In cel mai rau caz, va fi mai agitat

| lumy4u explică (pentru violetamarcu):

Chiar asa s-a intamplat laughing dupa ce ca e cea mai energica rasa acum e si mai nebun laughing)

2 răspunsuri:
| GallifreyIsTheBest a răspuns:

Daca nu continea ciocolata atunci nu va pati nimic, dar data viitoare ai grija sa lasi cana unde nu poate ajunge, si sa nu ii dai ciocolata, pentru ca contine substante otravitoare! Funda? big grin