| xXGeo98Xx a întrebat:

Am Buam o problema nu cred că e grav am observat ca sunt rosu spre mov langa preput nu ma doare, ustură sau mănâncă. Este ceva grav? Se poate agrava? Am zis ca astept cateva zile daca nu vb cu tati. Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Pinocchio a răspuns:

Ai facut ceva de are aceasta culoare?
Daca nu trece in cateva zile, ar fi bine sa te duci la medic.

| jmekerashu a răspuns:

Vorbește cu medicul

| xXGeo98Xx explică:

Noaptea aveam erectii si poate ma jenat ceva sau l-am fortat incepe sa imi treaca. Nu ma doare sau imi da stare de inconfort doar atat e rosu