| MrFunky2 a întrebat:

Am ceva ca un cos langa spranceana de la ochiul stang, dar e alb galbui.Ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Daca nu il poti stoarce, e un punct de grasime si nu prea ai ce sa ii faci decat sa mergi la un dermatolog sa ti-l scoata. Nu e daunator, e doar vizibil si daca nu te deranjeaza il poti lasa acolo.

| nda a răspuns:

Ceva ca un cos, oare ce sa fie? un cos.

| Annamaria21 a răspuns:

Este punct de grasime daca nu iese când il spargi

| cristinel375 a răspuns:

S-ar putea sa fie ulcior.

| Greche a răspuns:

Sparge-l, și dacă nu mori instant, înseamnă ca este un simplu coș.

| XTeddy a răspuns:

Am avut si eu asta, sunt cosuri pe o zona sensibila. Prima data am crezut ca e ulcior insa dupa un an am reusit sa il scot. Am folosit un tratament care grabea procesul.