| AstrithrAnyelira1992 a întrebat:

As avea o problema...de 2 zile a inceput sa ma deranjeze ochiul stang. Ma jeneaza cand clipesc si ma doare spre interior, unde sunt pozitionate canalele lacrimale, plus spranceana. Ochiul nu este rosu/iritat. Chiar nu am idee ce ar putea fi. Stie careva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DianaDiaa a răspuns:

Cred ca stiu, ca un corp strain in ochi desi nu ai nimic. Trece in 2-3 zile dupa cate stiu eu.Am avut si eu problema asta.