| Mariusflorin2341 a întrebat:

am 14 ani si am o problema cu o spranceana deoarece e doar jumate si cealalta jumatate are 2 fire de par si colegii mei rad de mine ca am doar jumatate de spranceana la ochiul stang, va creste vreodata toata?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la endocrinologie, ca tu ai probleme hormonale foarte mari, daca ai doar jumatati de sprancene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colegii tai sunt idioti, daca ei vor rade de tine, e karma, si la ei va ajunge si mai rau spranceana. Da, va creste.

| Bruno92 a răspuns:

Dezechilibru hormonal, hipotiroidism sau hipertiroidism mergi la endocrinolog. Ar putea semnala și un dezechilibru alimentar. Deci ai probleme cu glanda tiroida da nu s sigur prea puține detalii ai dat. Mergi la medicul de familie te va îndruma el.

| Michaeel a răspuns:

Nu am prea înțeles întrebarea. Deci, ai jumătate de sprânceană și cealaltă jumătate are doua fire? Ți-ai pensat-o încât ți-a rămas jumătate sau asa te-ai născut? Dacă ți-ai pensat-o, nu te mai pensa și îți va creste la loc. Nu-i baga în seama pe colegii, asa sunt ei mai rai, dar cu siguranță și ei au probleme cu înfățișarea happy

| NMG22 a răspuns:

Poti folosi ulei de ricin, dar nu mai mult de 2-3 saptamani ca altfel o sa ai stuf. Uleiul de ricin ajuta la cresterea parului.