| anonim_4396 a întrebat:

Am ceva probleme cu cosurile acnee si am fost la dermato mi. a dat pastile creme. dar degeaba...si vroiam sa ma intresez de institutul cantacuzino pentru un vaccin...stie cineva cam cat costa consultatia+tratamentul? eu nu sunt din bucuresti.stiti vreun nr de telefon unde pot sna pentru programare sau vreun site cu informatiile astea? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| angelofdeath a răspuns:

Eu as zice sa mananci sanatos adica multe fructe, legume si lactate si sa iti cureti tenul si dimineata si seara cu o crema abraziva...
apoi sa il hidratezi cu o crema pentru ten sensibil...in maxim o luna se vede diferenta. nu te astepta sa scapi de ele de tot, dar o sa fie mai bine. eu folosesc gama liv botanicals de la avon si e foarte bine. trebuie doar sa le folosesti zilnic de 2 ori pe zi

2 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu stiu nimic despre vaccinul de care spui. Ai aici datele de contact http://www.cantacuzino.ro/ro/?page_id=9

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Institutul Cantacuzino creeaza auto-vaccin pentru acnee, eficace 100 %, nu raman cicatrice. Pret 20 roni.