| AlexutuDeiu a întrebat:

Am ceva probleme in ultimul timp
De 3, 4 zile ori ce miscari bruste, cand rad, cand stranut orice as face ma doare capul
Ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ii iei pe rand : medic de familie, ORL-ist si /sau neurolog --- unul dintre ei tot va descoperi ca-i 'buba"! Sanatate si numai bine!

| doctoressa a răspuns:

Cel mai probabil suferi de o sinuzita. Ar fi bine sa mergi la medic in viitorul apropiat. http://www.i-medic.ro/boli/sinuzita

| savino23 a răspuns:

E posibil sa ai sinuzita, mergi la medic.numai bine