| Sebi23Andr a întrebat:

Am ceva rosu pe capul penisului. Nu mi se mai scoala penisul. Va rog ajutați-mă am o mica pată roșie. Nu am făcut dragoste.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai auzit de medici si de rostul lor? Te prezinti la medicul de familie care printr-o simpla consultatie vizuala va stabili natura afectiuni si probabil iti va prescrie si tratamentul care trebuie efectuat, sau iti va da o trimiterecatre sectia dermatologie sau urologie a spitalului. SanatatE!

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog si urmeaza sfaturile acestuia.