| NumePublicExistent a întrebat:

Am citit acum pe netbig grinaca te freci timp de o saptamana cu usturoi pe o alunita, iti trece. Oare e adevarat? Cine a incercat? A dat rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Cred ca te ustura
Nu stiu, dar daca incerci sa ne zici si noua daca merge

| marymaryanne a răspuns:

Sa nu faci asa ceva. exista riscul de a se rupe si o alunita rupta din cate am auzit te poate duce la cancer.sa nu faci asta ca nu poti sti ce se intampla.sanatate

| patty32 a răspuns:

Nu cred ca e adevaratlaughing
Eu stiam ca pentru alunite se face doar operatie:X[tata a facuton the phone

| Gospell a răspuns:

In primul rand... daca te "freci" pe acea alunita - exista riscul de a se rupe.
In al2lea rand alunita nu este o bacterie care sa fie omorata de usturoi. Te sfatuiesc sa nu faci asa ceva. Si am si eu o intrebare : Chiar crezi asa ceva?

| Misha_1025 a răspuns:

Unde-i alunita, cit de mare-i, sotia mea are o alunita pe git mare cit o maslina de tip gigant nu pic mai lungueata si nu-i nici o problema, mi-i se pare mai sexi asa, asta e "sharmul" ei; insa daca te doare sau ustura consulta un medic pentru ca alunitele sunt vascularizate si doamne fereste. OK?

| pithicot a răspuns:

Eu nu credlaughing :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nas, nu o suport.Nu e mare, nu ma doare. Dar nu imi place. Vreau sa scap de ea.

| NumePublicExistent explică:

@BlackAndWhite Eu o am deasupra buzei.Ai incercat?

| dayana1me a răspuns:

E adevarat.trebuie sa te dai mai multe zile pana cand vezi semne ca dispare.si o prietena de-a mea a incercat si a functionat. poti sa declari te roooog, plzzzzzzzzzzz asta raspunsul castigator. declari raspunsul meu cel castigator? plzzzzz