| Fieraru_Catalina_1995 a întrebat:

Am cumparat o cățelușa bichon maltez are 8 saptamani si nu vrea sa mănânce, este vioaie, nu este bolnavă.
Nu stiu ce sa-i mai fac.
Ce sa-i dau sa mănânce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

E mica, nu mananca mult.

| HadesSs a răspuns:

La inceput ei mananca mai putin, eu iti recomand Royal Canin Starter

| marinaru777 a răspuns:

Mergi cu ea la un cabinet veterinar