| Alyn13 a întrebat:

Am de facut pentru un proiect la scoala niste jocuri practice pentru niste copii de clasa a 7-a astept idei. Cine imi da mai multe jocuri primeste fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri de carti sau pe calculator? Cum banuiesc ca le cele de carti ai idei, tind spre sah, tetris, warcraft(strategie), jocurile sportive sau cele in care inveti o limba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa practici urmatoarele jocuri flori fete sau baieti si carti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa povestesti cum se joaca,, jocul frunza''e foarte distractiv iar dirigintei i va placea