| naomiiii a întrebat:

Am de vreo 2 luni in nas mâncărimi și usturimi și senzația aia pe care o ai când e frig și îți îngheață nasul. De la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna! covid, răceală, viruși, viermi intestinali.Mananci dulce mult? Te speli pe mâini? Bafta!

| dullcat a răspuns:

Mergi la medic!

| J0B0MAT a răspuns:

Dacă stai mult afară în perioada asta, de aici.Aerul e rece.

| Hyperion7 a răspuns:

Ori alergie, ori sinuzita cronica

| VoidEternal a răspuns:

Alergie la ceva, probabil.

| ReddY25 a răspuns:

Mergi la medic

Răspuns utilizator avertizat