| anonim_4396 a întrebat:

Am dintii un pic strambi din fata, se mai poate pune aparat dentar la 23 de ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sigur. Cat mai repede.

| Alverto a răspuns:

La orice vârstă se poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evident ca da.

| Zorn a răspuns:

Se poate la orice varsta.

| whatisthis19 a răspuns:

Desigur că da!

| Jackpot2 a răspuns:

De ce nu